Wczytuję dane...

Gadżety analne

Świat gadżetów erotycznych jest tak duży, że aż ciężko się w nim połapać. Producenci akcesoriów do seksu wymyślają coraz to bardziej funkcjonalne modele erotycznych umilaczy, że aż ciężko zdecydować się na model idealny. Tymczasem na silnej i pewnej pozycji stoją nieustannie akcesoria takie jak kulki analne i kulki orgazmowe. Zależy Ci na tym, by nieco urozmaicić swoje życie erotyczne? Pragniesz zaskoczyć partnera i zaserwować mu najbardziej ekscytujący show w życiu? Postaw na gadżety analne i odkryj swoje pragnienia na nowo!

Rozkosz bez granic, czyli zabawki do seksu analnego kluczem do sukcesu!

Zabawki do seksu analnego służą do penetracji analnych miejsc intymnych. Ich specjalnie wyprofilowany kształt pozwala na dokładną penetrację, prowadząc tym samym do nieziemskich doznań. W ofercie sklepu internetowego ustami.pl dostępne są gadżety analne, które z pewnością urozmaicą Wasze pożycie seksualne. Mało która z pań wie, ale dzięki zwiększającej się średnicy, kulki analne działają stymulująco już podczas samego ich wkładania, a gdy wyjmuje się je tuż przed osiągnięciem orgazmu – znacznie do wzmacniają i wydłużają. Pozwól sobie na orgazm w najpełniejszej formie. Wybierz kulki analne!

Gadżety analne dla mężczyzn

Zabawki do seksu analnego mogą być stosowane zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. O ile kobietom pomagają osiągnąć dłuższy i dużo bardziej intensywny orgazm, to mężczyzn wspierają w ćwiczeniu mięśni Kegla. Kulki analne wprawiają mięśnie w drgania, co z kolei powoduje ich mimowolne kurczenie się i zaciskanie. Ćwiczenia te służą wydłużeniu oraz wzmocnieniu erekcji, zwiększają doznania podczas orgazmu, a ponadto spowalniają wytrysk. Spraw sobie oraz swojej partnerce rozkosz, jakiej jeszcze oboje nie zaznaliście i cieszcie się sobą jeszcze intensywniej!

Seks już dawno przestał być tematem tabu, dlatego też producenci gadżetów erotycznych powoli wprowadzają coraz to nowsze artykuły do ogólnego i powszechnego obiegu. Hitem ostatnich lat są z pewnością akcesoria analne. Klasyczny seks w tradycyjnych pozycjach z czasem może się znudzić, dlatego wiele par decyduje się na rozpoczęcie i spróbowanie przyjemności, jaką może dostarczać seks analny. Akcesoria analne to przede wszystkim wibratory, korki czy też bardzo popularne kulki analne. Wszystkie te rzeczy mogą skutecznie wspomóc nas wtedy, kiedy dopiero zaczynamy naszą przygodę z seksem analnym. Wszystkie akcesoria analne są specjalnie wyprofilowane, tak by nie sprawiać bólu, a odczuwać jedynie rosnącą przyjemność. Wibratory analne są mniejszych rozmiarów niż te tradycyjne, wkładane do pochwy. Mają one także specjalnie wyprofilowany kształt, który pozwala na swobodne umieszczenie wibratora w pupie. Aby ułatwić włożenie korka czy tez wibratora analnego, warto wcześnie zaopatrzyć się w odpowiednie żele nawilżające czy też w wazelinę. Jeśli tylko się przełamiemy i wyzbędziemy się wstydu, możemy zacząć cieszyć się z zupełnie nowych doznań, jakie niesie za sobą ogólnie pojęty seks analny. Najlepiej wybierzmy się razem z partnerem lub partnerką do sex shopu i tak przyjrzyjmy się dokładnie oferowanym przedmiotom, które służą do użytku analnego. Jeśli nie wiemy do czego służy dane

Sortuj według:
Wyświetl po produktów