Wczytuję dane...

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja miejsc intymnych, ciała, członka, piersi, sutków, pochwy. W ofercie naszego sex shopu znajdziecie kompletną ofertę akcesoriów do elektrostymulacji. Oferujemy tylko wysokiej jakości produkty.

Elektrostymulacja

Eksperymentowanie w sypialni to świetna sprawa, ponieważ korzystnie wpływa na nasze życie seksualne, a tym samym miłe doznania cementują związek dwojga ludzi. Jeżeli wydaje Wam się, że przeżyliście już wszystko i dotarliście na krańce erotycznych doznań, przekonajcie się, czym jest… elektrostymulacja! Przyjemność, ekscytacja i orgazm w najdoskonalszej formie. Czy odważysz się czerpać z życia jeszcze więcej niż do tej pory?

Niech pieści ją… prąd, czyli czym właściwie jest elektrostymulacja?

Elektrostymulacja polega na zwiększeniu doznań seksualnych za sprawą prądu o niskim napięciu. W zależności od tego, na jaki gadżet się zdecydujesz, doznania będą nieco inne. W ofercie sklepu internetowego ustami.pl dostępne są elektrody, żele przewodzące prąd, opaski, a nawet… kleszcze bipolarne. Wszystko po to, by sprawić Tobie i Twojej drugiej połówce doznania nie z tej ziemi! Wskocz na jeszcze wyższy level w sprawach łóżkowych i daj się ponieść rozkoszy! Postaw na delikatne mrowienie, które wraz z poziomem Twojego zaawansowania będzie przybierało innej postaci. Pamiętaj, że ogranicza Cię  tylko wyobraźnia!

Ahoj przygodo! Wypłyń w rejs zwany nieziemską rozkoszą

W ofercie sklepu internetowego ustami.pl znajdują się akcesoria, których celem jest zadowolenie zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem na tej arenie, czy już zaprawionym w seksualnych bojach mistrzem, z pewnością znajdziesz coś dla siebie i ukochanej osoby. Masz ochotę na więcej, ale nie wiesz, czy to już ten poziom zaawansowania? W takim razie postaw na sondę do elektrostymulacji waginalnej i analnej! Jako doświadczony kochanek oczekujesz od seksu czegoś znacznie więcej? Sonda do cewki moczowej zaserwuje Wam obojgu doznania, jakich nigdy wcześniej nie mieliście okazji poczuć. Ograniczenia są tylko i wyłącznie w Twojej głowie, pamiętaj o tym. Przełam rutynę i pozwól przemówić swoim pragnieniom!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów