Wczytuję dane...

Stroje i przebrania erotyczne

Przebrania erotyczne - kostiumy i seksowne stroje erotyczne - szczególna bielizna wyjątkowa i niepowtarzalna - super pomysł na wieczór
panieński i nie tylko. Takie przebrania erotyczne to też fajny pomysł na intymny - choć nie tylko - karnawałowy wieczór we dwoje, pomysł na inny prezent. Seksowne stroje erotyczne mogą być w różnorodnych modelach: króliczka, pielęgniarki, policjantki, pokojówki, sekretarki czy uczennicy.
 

Stroje i przebrania erotyczne

Wcielanie się w różne postaci to niezwykle interesująca, a zarazem podniecająca zabawa. W ten oto sposób zrywasz ze swym codziennym wizerunkiem, by z uśmiechem na twarzy zmienić się w ponętną i pewną siebie uczennicę lub nieśmiałą i niewinną niewolnicę, która ochoczo spełni każdą zachciankę swojego Mistrza. Szukasz alternatywy dla zwykłej bielizny? Jeśli tak, to nasze stroje i przebrania erotyczne zostały stworzone właśnie dla Ciebie! Przekonaj się, co skrywa poniższa kategoria…

Przebrania erotyczne, czyli seks w zupełnie nowej odsłonie

Najważniejszą zasadą zabawy w stroju erotycznym jest to, abyście oboje z partnerem czuli się dobrze. W tej sytuacji pewność siebie jest kluczowym elementem, ponieważ to za jej zasługą ośmielicie się przekraczać wszelkie bariery, a tym samym doprowadzić się nawzajem na skraj rozkoszy. Decydując się na seksowne przebranie uczennicy, będziesz miała szansę odkryć swego partnera na nowo. Poczujesz się piękna, ubóstwiana, piekielnie zadziorna, a co najważniejsze… pożądana! Dla takich wrażeń chyba warto nieco zmienić perspektywę, nieprawdaż?

Pewna siebie policjantka, czy niewinna pielęgniarka? To Ty dyktujesz zasady!

Wyobraź sobie przez chwilę, że jesteś kimś zupełnie innym. Gdzie teraz jesteś? Jeśli w tej fantazji występujesz jako postać, która dominuje nad partnerem, polecamy seksowne przebranie policjantki albo kostium utrzymany w wojskowym klimacie. Spódniczka, która z trudem zakrywa pośladki i zmysłowy biustonosz we wzorze moro z pewnością zafunduje Wam ogromną dawkę świetnej zabawy! Dla kobiet, które tym razem mają ochotę wcielić się w tę uległą, by móc spełnić każde życzenie swojego ukochanego, proponujemy seksowne przebranie niewolnicy. Zamieńcie się rolami i zapomnijcie na chwilę o codziennych problemach. Seks w takiej postaci smakuje jeszcze lepiej!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów