Wczytuję dane...

Zabawki erotyczne 50 Twarzy Greya

Fifty Shades of Grey - zabawki erotyczne dla dwojga

Kolekcja Fifty Shades of Grey to specjalna kategoria dla wymagających. Inspirowana prawdziwym fenomenem w świecie popkultury, a mianowicie powieścią o miłosnej przygodzie i erotycznych fantazjach Christiana Greya i Anastasii Steel, stanowi klucz do świata zmysłowej rozkoszy… w Twojej sypialni. Dla tych, którzy wspólnie z partnerem zechcą odtworzyć ociekające seksem sceny, już nic nie stoi na przeszkodzie. Zapraszamy do świata Pana Greya i (nie do końca) uległej Anastasii.

Poznaj jeszcze wyższy wymiar rozkoszy

Nie musisz być zagorzałym fanem powieści „Fifty Shades of Grey”, by wiedzieć, że skrępowanie partnera wiąże się z ogromną przyjemnością dla Was obojga. Podejdź do seksu z prawdziwą pasją i pozwól Waszej namiętności na prawdziwą eksplozję. Akcesoria w klimacie BDSM pozwolą Wam na najbardziej ekscytujące zabawy w sypialni, które Christian i Anastasia praktykowali nieustannie… Brzmi kusząco, czyż nie?

W Krainie Seksu i Namiętności. Przejdź na lepszą stronę mocy

Kolekcja Fifty Shades of Grey to zbiór przeróżnych produktów, które mniej lub bardziej są powiązane z BDSM. Gama akcesoriów dostępnych w tej kategorii jest tak szeroka, że każdy fan miłosnych uniesień znajdzie tutaj coś dla siebie. Dodaj odrobinę (mniejszą lub większą) pikanterii Waszej relacji i skorzystaj z możliwości, jakie niosą ze sobą koraliki analne lub pierścień na penisa. Nie zapomnij przy tym o zmysłowej oprawie, zakładając tajemniczą maskę karnawałową

Erotyczna zabawa w wyrafinowanym stylu to zawsze dobry pomysł

Akcesoria erotyczne, które zachwycają swym niebanalnym designem i zmysłowym charakterem to najlepszy sposób na to, by nie dopuścić do monotonii w Twojej sypialni. Dzięki zmysłowemu gadżetowi takiemu jak wyrafinowana ostroga, czy zacisk na łechtaczkę przeniesiesz siebie i swojego partnera do świata, w którym jakość orgazmu nie da się opisać zwykłymi słowami. Każdy zasługuje na to, by doświadczyć tej doskonałości. Przekonaj się, czym jest prawdziwa zabawa i pozwól tej nieziemskiej przyjemności trwać jak najdłużej!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów