Wczytuję dane...

Strap On

Żeby życie miało smaczek… Strap-ony dla par

 

Strap-on to jeden z najbardziej atrakcyjnych gadżetów erotycznych, w jakie możesz wyposażyć swoją sypialnię. Wbrew pozorom wcale nie służy on tylko lesbijkom. Także pary heteroseksualne mogą zrobić z niego dobry użytek. Niezależnie od tego, czy zabawiasz się z dziewczyną, czy chłopakiem, z żoną, czy mężem, strap-on dostarczy Ci zupełnie nowych doznań. Dzięki temu gadżetowi odkryjesz seks, który znasz wyłącznie z fantazji.

 

Uprząż czy jazda bez trzymanki? Rodzaje strap-onów

 

Czym jest strap-on? To dildo, za pomocą którego możesz penetrować swoją partnerkę lub partnera. W naszym sklepie intymnym znajdziesz dwa rodzaje tych gadżetów. Jeden to sztuczne penisy na uprzęży, którą można założyć na biodra. Drugi (typ share) to produkt przeznaczony wyłącznie dla kobiet – jeden jego koniec wsuwa się do waginy, gdzie jest podtrzymywany przez mięśnie Kegla, podczas gdy drugi służy do penetracji. Który typ wybierzesz?

 

Strap-on nie tylko dla Niej – otwórz się na nowe doznania!

 

Po strap-ony często sięgają kobiety preferujące miłość homoseksualną. Jednak są to gadżety, które mogą także urozmaicić życie erotyczne par hetero. Może to już czas, byście na chwilę zamienili się rolami? Niech Ona zyska możliwość penetracji, a On zaakceptuje Jej dominację. A może jeden penis to dla Niej za mało? Strap-on umożliwi Mu dostarczenie Jej podwójnej rozkoszy!

 

Strap-ony dla par – o czym warto pamiętać?

 

Wykorzystanie strap-ona w sypialni może być dla Was odkryciem zupełnie nowych wymiarów przyjemności. Pamiętajcie jednak, by przestrzegać pewnych zasad. Podstawą – zwłaszcza przy zabawach analnych – jest odpowiednie nawilżenie, które zapewnią Wam lubrykanty. Tego typu eksperymenty warto pogłębiać stopniowo – dajcie sobie czas i wykorzystajcie magię gry wstępnej. Po zakończonej zabawie nie zapomnijcie o właściwej higienie, obejmującej nie tylko mycie rąk i stref intymnych, ale i utrzymanie w czystości samego strap-ona.

 

W naszym sex shopie znajdziecie doskonałej jakości strap-ony, wykonane z bezpiecznych materiałów i dopasowane do damskiej oraz męskiej anatomii. Nie zwlekajcie dłużej i zaproście różnorodność do łóżka!

 

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów