Wczytuję dane...

Prezent na Mikołajki

Prezent na Mikołajki

Do Mikołajek i Świąt pozostało już niewiele czasu. To idealny moment, aby jeszcze na spokojnie wybrać idealny prezent dla bliskiej nam osoby, ale jeszcze lepiej dla nas samych!!!

Jeśli chcesz, aby był to prezent do wspólnego „wykorzystania”, polecam wpis na blogu

A może sama będziesz takim prezentem? Wyobraź sobie zaskoczenie partnera, kiedy przywita go niegrzeczna uczennicą?  Ale nie taka co czeka aż nauczyciel rozpocznie lekcję, ale taka co sama będzie uczyła...Nie zapomnij wówczas o odpowiednich przyborach szkolnych do nauki. Jak powszechnie wiadomo, najlepiej uczyć się przez praktykę więc bądź niepokorną uczennicą i to ty pokaż mu za pomocą wibratora punktu g jak należy „dbać” o tak ważny punkt twojego ciała. Jeśli będzie dobrym uczniem możesz go nagrodzić, ale jeśli nie był uważny…skarć go za pomocą pejczem lub daj klapsa. A może twój partner/partnerka wcieli się w rolę wymagającego nauczyciela i też będzie chciał cię czegoś nauczyć…

Możesz zostać pokojówką, która przypadkiem pomyli pokoje, albo policjantką, która zrobi dogłębne przeszukanie...

To jak będzie wyglądała wasza dalsza nauka zależy wyłączenie od tego jak daleko poniosą was wodze wyobraźni.

Kolejnym fajnym pomysłem na prezent mogą być zestawy erotyczne.

Niemniej jednak nie zapominaj o sobie. Z szerokiego asortymentu ustami.pl wybierz coś co sprawi ci radość i pozwoli na osiągnięcie wielu długich i intensywnych orgazmów. Na pewno pomoże ci w tym podwójny wibrator, który już swoim wyglądem zachęca do rozpoczęcia „znajomości”, ale ma dodatkowo możliwość sterowania jednym palcem co zapewni ci łatwość w użyciu. Ciesz się i baw w takim rytmie jaki ci odpowiada.

xoxo

ustami.pl